Påmelding til medlemskurs

Påmelding til medlemskurs

Vi inviterer deg til å bli en del av Norkirken Molde! Det er en stor glede hver gang noen tar dette valget, og det er viktig for oss at de som ønsker å bli medlem blir sett og samtidig får et godt innblikk i hva de blir med på. Derfor har vi et kurs på to kvelder og en samtale i etterkant, slik at vi virkelig kan bli litt bedre kjent og gi en varm velkomst inn i vår menighet. Medlemsskap i Norkirken Molde er ikke knyttet til et spesifikt trossamfunn, derfor bestemmer hver enkelt hvor de ønsker å være tilknyttet i forhold til dette.

Første kurskveld: Mandag 17. september kl 20 på Torget 4

Andre kurskveld: Mandag 24. september kl 20 på Torget 4

Påmelding ved å trykke på linken!

https://goo.gl/forms/OPeqxY2PjIYcucYG2

Legg igjen kommentar

Your email address will not be published.